Filofrik

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resni in tisti malo manj resni filozofi, tisti, ki filozofiramo iz užitka in tisti, ki to tudi študiramo ... Dobrodošli :) Debate, vprašanja et cetera et cetera ... možnosti so odprte, pravil ni!


2 posters

    Seminarska iz Meditacij

    Tina Kralj
    Tina Kralj


    Število prispevkov : 22
    Join date : 01/11/2009
    Age : 34
    Kraj : Kamnik

    Seminarska iz Meditacij Empty Seminarska iz Meditacij

    Objavlja  Tina Kralj Sob Nov 28, 2009 1:31 pm

    Zanima me, če obstaja kje kakšen predlog glede izgleda seminarske? Link bi bil dobrodošel.

    Hvala že v naprej ^^

    LP Tina
    Blondi
    Blondi


    Število prispevkov : 4
    Join date : 09/11/2009

    Seminarska iz Meditacij Empty Re: Seminarska iz Meditacij

    Objavlja  Blondi Sre Dec 02, 2009 3:36 pm

    če mau po-Googlaš najdš navodila za seminarsko nalogo od naše filozofske fakultete izpred par let nazaj, pomoje se ne načeloma to ne spreminja, link: http://www.google.si/search?q=seminarska+naloga+za+filozofijo&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

    za primer kuko zgleda seminarska pa je mau teži najdt... ampak upam da bo tole dost, če je pa ful kriza bom pa eno k jo je moja setra napisala za 1 letnik uploadov pa take fore... (sam je ful zatežena kar se tiče seminarskih''beri: bom naredu naskrivaj xP'')

    Good Luck Very Happy
    Tina Kralj
    Tina Kralj


    Število prispevkov : 22
    Join date : 01/11/2009
    Age : 34
    Kraj : Kamnik

    Seminarska iz Meditacij Empty Re: Seminarska iz Meditacij

    Objavlja  Tina Kralj Sre Dec 02, 2009 8:00 pm

    Sej je nazadnje, ko smo imeli, profesor rekel, da naj se držimo sistema, ki nam je najljubši - tako da bom js kr umetnostno-zgodovinski način citiranja in oblikovanja uporabila, ker sem ga najbolj vajena ...

    Hvala vseeno za pomoč in za ponudbo glede sestrine seminarske (jo pa popolnoma štekam - avtorsko delo je le avtorsko delo, najbrž noče, da bi se jo copy-pasteal Smile

    Lp in vso srečo tudi tebi Smile (in vsem ostalim)

    Tina

    Sponsored content


    Seminarska iz Meditacij Empty Re: Seminarska iz Meditacij

    Objavlja  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Danes je Pon Maj 13, 2024 11:44 pm