Filofrik

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resni in tisti malo manj resni filozofi, tisti, ki filozofiramo iz užitka in tisti, ki to tudi študiramo ... Dobrodošli :) Debate, vprašanja et cetera et cetera ... možnosti so odprte, pravil ni!


3 posters

    jSTOR - arhivi

    Tina Kralj
    Tina Kralj


    Število prispevkov : 22
    Join date : 01/11/2009
    Age : 34
    Kraj : Kamnik

    jSTOR - arhivi Empty jSTOR - arhivi

    Objavlja  Tina Kralj Ned Nov 15, 2009 3:05 pm

    Zanima me, če je komu že uspel vstop v jSTOR? Jaz sem poskušala preko institucije pa na seznamu sploh ni nobene slovenske (kaj šele Ljubljanska univerza ali pa FF). V glavnem ... PODN!

    Hvala za kakršen koli nasvet jSTOR - arhivi Icon_wink
    Smike
    Smike


    Število prispevkov : 36
    Join date : 09/11/2009

    jSTOR - arhivi Empty Re: jSTOR - arhivi

    Objavlja  Smike Pon Nov 16, 2009 5:26 pm

    kaj, pa če se pošlje email, pa se razloži situacija, da pač si študentka vendar v drugi državi? si jih že poskusila kontaktirati? rabbit
    Tina Kralj
    Tina Kralj


    Število prispevkov : 22
    Join date : 01/11/2009
    Age : 34
    Kraj : Kamnik

    jSTOR - arhivi Empty Re: jSTOR - arhivi

    Objavlja  Tina Kralj Sre Nov 25, 2009 8:43 pm

    Z Janom nama je uspelo z dostopom do jSTORa ... če bo imel še kdo probleme, lahko vpraša naju kaj in kako, ali pa se zglasi v knjižnjici, kjer dobiš številko in geslo in tam vpraša za nadaljna navodila!

    LP Tina
    Admin
    Admin
    Admin


    Število prispevkov : 23
    Join date : 28/10/2009

    jSTOR - arhivi Empty Re: jSTOR - arhivi

    Objavlja  Admin Čet Nov 26, 2009 10:22 am

    Lahko probaš v knjižnci ampak vseen ni nujno da bo deloval. Jst sm šou po geslo v knjižnco na UZG in mi ni deloval, potem sem šou na filozofijo, kjer so me kr takoj preusmerl na sociologijo, in še vedno ne morm not. Poleg tega so pa Tini rekl da študentje na FF vstopajo v jstore prek NUK-a, sam da to ni res ker ona vstopa prek FF. Neutral
    Tina Kralj
    Tina Kralj


    Število prispevkov : 22
    Join date : 01/11/2009
    Age : 34
    Kraj : Kamnik

    jSTOR - arhivi Empty Re: jSTOR - arhivi

    Objavlja  Tina Kralj Čet Nov 26, 2009 10:31 pm

    Ja, pač ... tipično za FF, ker noben ne ve kako pa kaj Wink geslo si loh vseeno dobijo pa probajo, če pa potem ne bo šlo naprej pa ... kot ti vedno rečš, Jan: "We'll cross that bridge, when we come to it ..." al neki tazga Smile

    Sponsored content


    jSTOR - arhivi Empty Re: jSTOR - arhivi

    Objavlja  Sponsored content


      Danes je Tor Maj 14, 2024 4:48 am